Instynkt sukcesu


Twoja obecność na tej stronie najprawdopodobniej oznacza, iż czujesz, że stać Cię w życiu na więcej. Być może nie wszystko marzenia już zrealizowałeś. Być może brak Ci motywacji, by znów stanąć na nogi i iść przed siebie. Być może czas wreszcie zrobić pierwszy krok: Uruchomić w sobie POTENCJAŁ DO WYGRYWANIA! Zapoznaj się z książką Instynkt sukcesu Opinie czytelników:

Genialna publikacja,chyba jedna z najlepszych motywacji jakie c zytałem Mirosław

Bez względu na…

 • fakt, czy będzie to pierwsza publikacja motywacyjna, jaką w życiu przeczytasz;
 • ilość książek motywacyjnych, które masz już sobą;
 • konkretne tytuły, jakie już znasz;
 • ilość rzeczy, jakie do tej pory udało Ci się dzięki nim osiągnąć…

Publikacja ta będzie prawdopodobnie ostatnią książką motywacyjną, jaką kiedykolwiek przeczytasz. Dlaczego?

Wiele książek motywacyjnych skupionych jest na jednym efekcie. Dają Ci one chwilowe natchnienie. Gdy je czytasz, rzeczywiście masz świadomość, że Twoje możliwości są nieograniczone – wystarczy, że zaczniesz. Niestety w miarę upływu czasu to poczucie maleje i zanika. Wkrótce zatem, by ponownie poczuć moc, musisz sięgać po kolejną dawkę motywacji, później kolejną i kolejną… Z książką Damiana Czernika jest zupełnie inaczej. Bowiem autor idzie o krok dalej, niż ktokolwiek kiedykolwiek się posunął. Nie znajdziesz w tej publikacji inspirujących przykładów, których jedynym celem jest poprawienie Ci nastroju. Każdy jeden przykład w tej książce jest argumentem, dowodem na prawdziwość postawionej przez autora tezy. Ta teza brzmi:

„Od urodzenia jesteś w posiadaniu olbrzymiej mocy, która tkwi gdzieś głęboko w Tobie, i właściwie użyta może zaprowadzić Cię do spełnienia wszystkich Twoich marzeń i wszystkiego, czego tylko pragniesz”.

Wiesz, co oznacza ten cytat? Każdy z nas, również i Ty, RODZI SIĘ ze wszystkim, co jest potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Podstawowa praca, jaką należy wykonać, by osiągnąć sukces, to obudzić tę moc. Nie potrzebujesz żadnych zewnętrznych, chwilowych motywatorów, bowiem jedyna i najsilniejsza motywacja, która zaprowadzi Cię do celu, jest już w Tobie. Jest w nas wszystkich od zarania dziejów.

Dlaczego potrzebujesz tej książki?

Możesz teraz stwierdzić: „Skoro tak, to tej książki nie potrzebuję – wszystko jest we mnie”. Masz rację tylko częściowo. Niestety na drodze ewolucji wielu z nas zapomniało o instynkcie, który niegdyś uczynił z nas gatunek dominujący na Ziemi. W miarę coraz to łatwiejszego zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych, przestaliśmy posługiwać się instynktem, dzięki któremu dążyliśmy do lepszego życia, a zadowoliliśmy się tym, co aktualnie mamy. W ten sposób większość ludzi przestała używać, a wręcz potrzebować własnego instynktu, z czasem po prostu o nim zapominając. Ta publikacja udowodni Ci, że posiadasz instynkt sukcesu. Ba! Mało tego, gdy będziesz czytać tę publikację, zaczniesz samodzielnie odkrywać go wokół siebie. Ta książka poprowadzi Twój umysł krok po kroku przez kolejne etapy świadomości, aż wreszcie zdasz sobie sprawę, że już nie potrzebujesz przewodnika – po prostu wiesz, że sukces to Twoje przeznaczenie – tak jak to było ZAWSZE.

Czego dokładnie nauczy Cię ta książka?

 • Wytrwałości – czy zastanawiasz się czasem dlaczego, mimo że tyle mądrości już zostało opublikowanych, tylu jest na świecie ludzi utalentowanych, to jednak nadal sukces jest domeną nielicznych? Dzięki tej książce nauczysz się czegoś, co jest najbardziej istotne na drodze do sukcesu, bez względu na to, jak go definiujesz – wytrwałości
 • Determinacji – Nasze życie nie jest ukierunkowywane przez pech lub szczęście jak powszechnie się wydaje. Jedynym sposobem by osiągnąć w życiu zdumiewające rzeczy jest niegasnąca determinacja. Dzięki niej przezwyciężysz wszelkie przeciwności i zwątpienia. Czytając tę książkę oswoisz w końcu determinacje do tego stopnia, że zdobędziesz każdy cel jaki sobie ustanowisz.
„Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent — nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz — nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie — świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne”. Calvin Coolidge, prezydent USA
 • Odpowiedzialności – w świecie rządzi jeszcze jedno odwieczne prawo, które zapewne znasz. Każda akcja wywołuje reakcję. Tak dzieje się zawsze, bez wyjątku, czy Ci się to podoba, czy nie. Jeśli dziś masz kłopoty, to nie dlatego, że „masz pecha”, ale dlatego, że w przeszłości zrobiłeś coś (lub nie zrobiłeś czegoś – brak akcji również jest akcją!), co te aktualne kłopoty spowodowało. Bądź po prostu odpowiedzialny i świadomie wykorzystuj to prawo do swoich celów, a nic już nigdy nie stanie Ci na drodze do sukcesu.
 • Pasji - w życiu możesz zostać kimkolwiek zechcesz, taksówkarzem, szefem kuchni, urzędnikiem i tak bez końca. Jednak może być tak że na dłuższą metę żaden z tych zawodów nie da Ci tej wymarzonej satysfakcji. By mieć sile wejść na szczyt góry, trzeba kochać to co się robi, i każdego dnia bez cienia zwątpienia płacić odpowiednia cenę za wysiłek, bo to by w końcu odnieść sukcesu o którym marzyliśmy.
 • Wiary w siebie – Nie od dziś wiadomo że wiara w siebie jest kluczem do sukcesu. Jednak tutaj dowiesz się jak tryskać pewnością siebie, optymizmem i wolą walki. Wiara w siebie jest bez wątpienia motorem, który nieustannie będzie pchać Cie do przodu. Nareszcie masz okazję poznać wiedzę jak w pełni wykorzystać swój potencjał.
 • Samodyscypliny – ludzie sukcesu maja nawyk robić tego czego przeciętni ludzie nie lubią robić. Takie czynnosći jak ciagły rozwój, poranne wstawanie, ćwiczenia – to jest cena za dobre samopoczucie i zdrowy wygląd. Bądź gotów zapłacić dzisiaj tą cenę, aby jutro cieszyć się wpaniałym życiem!
 • Optymizm - każdy kto pragnie budować w sobię postawię człowieka suckesu, nie moze zapomnieć jak wielkie znaczenie odgrywa optymizm. Optymista nie wiąże się tylko z nastawieniem do życia, ale także i do własnego ducha i wszystkich ludzi.
 • Łamania ograniczających Cię barier –  to, że być może dziś nie jesteś w stanie wyobrazić sobie siebie zdobywającego wielką fortunę, szczęście, sukces zawodowy czy osobisty, prawdopodobnie jest spowodowane głęboko zakorzenionymi w Tobie barierami. Po prostu nie wierzysz w swoje możliwości. Instynkt Sukcesu pomoże Ci pozbyć się raz na zawsze słowa „niemożliwe” z Twojego słownika.
„Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi”. Albert Einstein
 • Zaprzestania bycia marzycielem na rzecz bycia człowiekiem czynu – wielu z nas osiąganie sukcesów zaczyna od marzeń i… niestety równie wielu na tym kończy. Dzięki tej książce pozbędziesz się raz na zawsze tego nawyku „marzenia” o sukcesie na rzecz realizowania swoich planów od zaraz!
„Pomiędzy marzycielami, a tymi, którzy rzeczywiście coś robią, istnieje ogromna różnica. Marzyciel będzie widział siebie w czerwonym ekskluzywnym kabriolecie, z czarną teczką wypełnioną pieniędzmi na tylnym siedzeniu. Niestety dla niego jest to tylko piękny sen, ponieważ nie będzie miał pojęcia, w jaki sposób go urzeczywistnić. Natomiast osoba, która skupia się na działaniu, rozumie, że dzieje się tak wyłącznie w sferze fantazji. Człowiek, który podejmuje działania, zupełnie inaczej niż marzyciel określa obraz swych pragnień. On wie, co należy zrobić, by je urzeczywistnić — i robi to!” Instynkt Sukcesu

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Czego więc możesz się spodziewać po tej publikacji?

Nie spodziewaj się po tej publikacji chwilowych efektów. Nie doznasz po niej „nagłego”, czasowego przypływu motywacji, jak w przypadku wielu innych pozycji. Powtórzę jeszcze raz – masz przed sobą publikację bardzo nietypową, która NIE JEST kolejną książka motywacyjną. Czym zatem jest?

 • Źródłem siły – ta publikacja sprawi, że znajdziesz źródło, z którego już zawsze będziesz mógł czerpać siłę i energię, niezbędne do działania, nie na chwilę, ale zawsze, gdy tego potrzebujesz;
 • Przebudzeniem Twojego naturalnego instynktu – odkryjesz swój prawdziwy, naturalny instynkt, który od teraz będzie Cię prowadził do wyznaczonego celu;
 • Przewodnikiem – dzięki tej publikacji i radom autora nie tylko odnajdziesz w sobie, ale także nauczysz się wykorzystywać swój instynkt sukcesu – krok po kroku, ćwiczenie po ćwiczeniu.
 • Dowodem – wiedza i argumenty, które poznasz sprawią, że dostrzeżesz swoją prawdziwą naturę Człowieka Sukcesu. Nie będziesz musiał już nigdy nikomu – nawet sobie –  wierzyć na słowo. Po prostu będziesz wiedział, że tak jest.
 • Wyzwoleniem -  porzuć w końcu destrukcyjne nawyki sposoby myślenia oraz światopogląd. Uświadom sobie jak wspaniałą jesteś jednostką, i do jakich olbrzymich rzeczy jesteś zdolny.
 • Szansą - w końcu zrealizujesz wspaniałe i olbrzymie cele, powstałe w oparciu o to byś został tym kim pragnąłeś zostać od dziecka – człowiekiem sukcesu.

Razem z tą publikacja otrzymujesz coś bardzo, bardzo cennego, czego nie jest w stanie zapewnić Ci prawdopodobnie żadna inna książka motywacyjna. Otóż po przeczytaniu Instynktu Sukcesu, zmieni się raz na zawsze Twoje rozumowanie i postrzeganie motywacji, działania i Twojej osoby. Od tej pory już nie będziesz się zastanawiać ani wierzyć we własne siły – po prostu zaakceptujesz fakt, że sukces, dążenie do niego i jego osiągnięcie jest Twoim naturalnym przeznaczeniem. Zapoznaj się z książką Instynkt sukcesu

Podobne wpisy

Tags: , , , , , , , , , , , Książki

Leave a Reply

(required)

(required)


Macierz Eisenhowera

W dzisiejszych czasach często narzekamy na brak czasu oraz nadmiar spadających na nas obowiązków. Często borykamy się z wyborem...

Jak ograniczyć przeszkadzajki

Przeszkadzajki to jednak z najbardziej denerwującej rzeczy podczas wykonywania zaplanowanych zadań . Każdy z nas za pewne złapał się...

8 godzin

Zawsze uważałem, że to w jaki sposób wypełniamy pozostałe 8 h (po spaniu i pracy) ma decydujące znaczenie o...

Zaoszczędź 15% (lub więcej) swojego czasu

Interesujący tytuł, nieprawdaż? Któż z nas nie chciałby zaoszczędzić czas – jedyny zasób, którego nie sposób kupić. W pewnym...

Nie mam na to czasu

Ciekawe jak często tak mówisz? Jak często odpowiadasz ‘Nie mam na to czasu’ lub ‘Mam strasznie dużo pracy i...

Pomodoro

Pomodoro to technika zarządzania czasem wymyślona w 1992 roku przez Francesco Cirillo. Jest to technika, która pozwala na lepsze...

Ciekawe szkolenie o zarządzaniu zadaniami

Rzadko zdarza się tak, że moje zawodowe zainteresowania przeplatają się z moją pasją dotyczącą rozwoju osobistego. Tym bardziej byłem...

Efektywne zarządzanie czasem – darmowy ebook

Mam dzisiaj prezent, który być może już masz w swojej kolekcji ebooków. Jest to darmowy ebook ‘Efektywne zarządzanie czasem’....

Zarządzanie czasem dla żółtodziobów

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z rozwojem osobistym a w szczególności zarządzaniem czasem, przygotowałem kilka porad, które dla mnie...

Kto jeszcze ma problem z noworocznymi postanowieniami?

Ja już nie mam dzięki mojej nowej usłudze – NiecoDziennik. Ta mini usługa pozwala zdefiniować swoje cele a później…...

Złap złodzieja…

…nie prawdziwego bo ten co najwyżej pozbawia Cię rzeczy materialnych. Złap i zlikwiduj Twojego najgorszego wroga – złodzieja czasu....

W poszukiwaniu straconego czasu…

Nie wiem czy zauważyłeś/-aś, Mądrość dnia, która była (lub wciąż jest) na stronie http://cioswnos.pl. Brzmi ona tak: Czas płynie...

Getting Things Done…

Dziś będzie krótki wpis. Jeśli masz problem z realizacją zadań polecam przeczytać ten artykuł. Artykuł jest po angielsku, ale...

Dowiedz się co Cię motywuje

Motywacja do działania jest jak motor napędowy każdego sukcesu. Bez niej każdy z nas szybko się wypala pojedynczym wybuchem...

11 niezmiennych zasad skutecznego działania – darmowy ebook

Przeczytaj koniecznie poniższy ebook. Jest po prostu super. Jeśli masz bloga lub stronę możesz go również osadzić u siebie...

Zaczynaj z wizją końca

Zostałem poproszony przez jednego z uczestników tego kursu o lepsze wyjaśnienie idei planowania długoterminowego. Rzeczywiście nie jest to proste....

Co jest kluczowe do osiągnięcia sukcesu?

Ja nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale Ty MUSISZ to wiedzieć. Musisz się dowiedzieć jakie umiejętności są niezbędne...

Zjedz tę żabę – szkolenie video

Aby obejrzeć poniższe szkolenie w lepszej jakości kliknij w ten link: Cele i zadania – zjedz tę żabę PS: Polecam...

Uzależnij się od sukcesów

Twoim celem jest wpadnięcie w nałóg. Nałóg sukcesu a właściwie lepiej go nazwać nałogiem działania. Musisz nabawić się specyficznego...

Planuj długoterminowo

Myślenie długoterminowe poprawia decyzje krótkoterminowe. Jestem przekonany, że każdy czuje przez skórą potęgę planowania długoterminowego. Nie jest to jednak...

Nie przestawaj nie przestawać

Jeśli już zacząłeś działać to wystarczy, że nie przestaniesz tego robić. Człowiek jest jak lokomotywa – ciężko ją ruszyć,...

Rób to co ważne

Ta porada jest chyba najważniejsza ze wszystkich w tym obszarze, a umiejętności najtrudniejsze do opanowania. Niektórzy ludzie naturalnie potrafią...

Zacznij planować

Jeżeli masz jakiś cel do osiągnięcia, a nie wątpię, że masz, to czas zabrać się za jego realizację. Zanim...

Zmień swój sposób myślenia

Zacznijmy od zmiany sposobu myślenia o nas samych, naszym czasie i tym co musimy robić aby osiągnąć zamierzone cele....